Український 3D-протез

Український 3D-протез

Українці роблять 3D-протез, який значно легший і дешевший за звичайні.

1

Керівник студії 3D-друку “Білий мураха” Віктор Баклан разом з дружиною і батьком виготовили 3D-протез, який зараз тестує один з поранених в АТО бійців.

2

Собівартість самого пластику для створення одного такого протезу складає близько 1500 грн, з усіма затратами він все одно коштуватиме близько 200 доларів.

3

Друк усіх його деталей займає близько 40 годин, розповів “Українській правді. Життя” Віктор Баклан.

4

“Зараз боєць використовуючи протез розповідає де є незручні місця, які необхідно підправити. Каже, що за допомогою цього протезу зміг тримати телефон, чайник з водою та інші речі”, – описує новинку Баклан.

5
Зараз він єдиний хто тестує протез, але на черзі є ще один боєць, для якого “Білий мураха” починають робити новий 3D-протез. При цьому для нового протезу буде використано пластик тілесного кольору.

6

Кисть протезу згинається при згинанні механізму у лікті.
Водночас він каже, що наразі ніяких пропозицій стосовно активнішого використання цих протезів їм не находило.”Головна фішка нового протезу це його невелика вартість. В той же час при невеликій вартості, протез є досить функціональним, а не просто декоративною річчю”, – підсумовує Віктор Баклан.

“На сьогодні плануємо більш тісно співпрацювати з волонтерами”, – каже Віктор Баклан.

/ Без категорії