Обладнання для реабілітації та відновлення

Після травм, операцій, інсультів, ДЦП та інших захворювань, що призвели до обмеження рухливості рук, ніг та всього тіла

Постінсультна реабілітація

Постінсультна реабілітація

 • По типу Обладнання

  Відновлення рухомості рук та ніг
  Вертикалізатори
  Меблі для реабілітації
  ЛФК та лікувальна гімнастика
  Фізіотерапія
  Безбар'єрне середовище

В цому розділі Ви знайдете реабілітаційне обладнання, яке призначене для відновлення рухомості рук, ніг, суглобів, а також для реабілітації опорно-рухового апарату та відновлення дрібної моторики після інсульту.

Цей розділ включає в себе товари, для відновлення рухливості рук та ніг, розробки суглобів та пристрої для прийняття вертикального положення для людей з захворюваннями опорно-рухового апарату.

Представлені наступні товари для реабілітації ДЦП, такі як: вертикалізатори, коляски, ЛФК набори, віброплатформи, засоби для відновлення рухомості рук і ніг та спеціальне програмне забеспечення.

Обладнання для відновлення рухомості рук, ніг, а також суглобів верхніх та нижніх кінцівок. Такі пристрої застосовуються для реабілітації після інсультів, травм, операцій для людей з обмеженою рухливістю.

Засоби що допомагають пацієнтам “звільнитися” від ваги власного тіла підвісною системою, та навантаження опорно-рухового апарату для відновлення амплітуди руху, нормалізації тонусу м’язів та збільшення їхньої сили.

Ми пропонуємо вертикалізатори, створені для людей з обмеженими можливостями. В основі їх дії лежить принцип вертикалізації пацієнта, який зазвичай не може самостійно прийняти це положення

Спеціальні товари, які були створені для сприяння розумовому та фізичному розвитку дітей з порушеннями опорно-рухового апарату, координації, моторики, концентрації уваги та порушенням розвитку когнітивних навичок.

Товари для реабілітації – це технічні засоби для людей з обмеженими можливостями, літніх людей, а також після травм, операцій тощо. Ці товари є ефективними у вирішенні гострих проблем сучасної реабілітації.

В розділі зібрані засоби для лікувальної фізкультури та гімнастики такі як: засоби для тренування балансу, набори для реабілітації ДЦП, відновлення моторики та постінсультної реабілітації, тренажери для вібротерапії.

Реабілітація – це комплекс заходів, спрямованих на максимально повне відновлення функцій організму. Варто розуміти, що відновлення після травми, а також реабілітація після операцій – процес, що вимагає досить серйозного підходу і важливий не менше ніж основне лікування.

Товари для відновлення, розвитку та зміцнення м’язів опорно-рухової системи та для розвитку здатності балансування. Так як: вертикалізатори, що дають можливість не тільки стояти а й ходити; бігова доріжка зі штучними дестабілізуючими діями на користувача під час його руху.

Дозволяє лікувати хребцева грижі; зміцнити і розробити важкодоступні дрібні м’язи і зв’язки хребта, що сприяє зміцненню спинної мускулатури в цілому; поліпшити кровообіг у судинах хребта; випрямити викривлений хребет.

Цей розділ включає товари необхідні для переміщення у вертикальне положення щоб відновити навички ходьби та навички підйому по сходинках, для людей з захворюваннями опорно-рухового апарату.

Інноваційні електромедичні прилади компанії ЕМЕ S.r.l. (Італія) для проведення фізіотерапевтичних та реабілітаційних процедур в лікарнях, санаторіях, госпіталях, медичних та реабілітаційних центрах

Товари та обладнання, що будуть корисними та допоможуть зробити навколишнє середовище: ваші будинки, соціальні та громадські організації та інфраструктуру доступними для всіх людей з особливими потребами.

Чому ми?

10 переваг співпраці з нами:

1. Більше 12 років на ринку!

Ми працюємо на ринку реабілітаційного обладнання з березня 2003р., та маємо достатньо великий досвід щодо оснащення та поставки обладнання для реабілітації медичних та реабілітаційних центрів, клінік, лікарень та здатні швидко і ефективно вирішувати задачі, що виникають в процесі співпраці.

2. Безкоштовна доставка по Україні!

Ми безкоштовно доставляємо обладнання по всій території України. Доставка обладнання здійснюється як транспортом нашої компанії, так і використовуємо транспортні компанії як: Нова Пошта, Інтайм, Гюнсел та інші.

3. Наша компанія є прямим та ексклюзивним імпортером!

Ми поставляємо сучасне реабілітаційне обладнання провідних компаній-виробників: (Reck Technik GmbH (Німеччина), Altimate Medical (США), QAL Medical (США), DPE Medical (Ізраїль), Akces-MED (Польща), Guldmann (Данія), Sprintex (Німеччина) EME S.r.l. (Італія), Ledraplastic (Італія) та ін.). Ми є офіційними дилерами багатьох відомих іноземних виробників і по можливості в найкоротші терміни здійснюємо постачання широкого спектру сучасного медичного устаткування і інших товарів медичного призначення.

4. Монтаж, введення в експлуатацію та інструктаж щодо роботи реабілітаційного обладнання здійснюється нашими інженерами безкоштовно!

Інженери нашої компанії пройшли навчання по ремонту та сервісному обслуговуванню за кордоном та мають великий досвід роботи з реабілітаційним обладнанням. Ми забезпечуємо технічне супроводження поставленого нами обладнання протягом всього періоду його функціонування.

5. Ми пропонуємо широкий асортимент реабілітаційного обладнання!

Ми пропонуємо: вертикалізатори, коляски для дітей з ДЦП, дитячі тренажери, пристрої для відновлення рухливості рук і ніг, обладнання для відновлення навички ходьби та ін.

6. Кращі світові розробки реабілітаційного обладнання і технологій тепер доступні і в Україні!

За 12 років роботи на ринку реабілітаційного обладнання ми відібрали тільки перевірене та дієве обладнання та технології для реабілітації та відновлення. Та поставляємо в Україну те обладнання для реабілітації, яке має всі необхідні міжнародні сертифікати якості СЕ, ISO 13485, ISO 9001 та пройшло всі необхідні клінічні дослідження в Європі та США.

7. Ми поставляємо реабілітаційне обладнання як для дорослих, так і для дітей.

Реабілітаційне обладнання та пристрої для реабілітації після травм, операцій та захворювань, які призвели до обмеження рухливості рук і ніг (інсульт, інфаркт і т.д.), що поставляється нашою компанією – мають різні моделі та розміри, що дозволяє застосовувати вищевказане обладнання як для дорослих, так і для дітей.

8. Тільки перевірене та дієве реабілітаційне обладнання та технології!

Опираючись на власний багаторічний досвід щодо забезпечення та оснащення реабілітаційних центрів, медичних установ, клінік серед широкого асортименту світових постачальників реабілітаційного обладнання – ми відібрали найдієвіше обладнання, яке пройшло випробовування часом та показало свою ефективність на практиці як в нашій країні, так і поза її межами.

9. Гарантійне та сервісне обслуговування реабілітаційного обладнання та технологій, що поставляються нашою компанією!

На відміну від багатьох інших компаній, які працюють по принципу «продав і забув» – наша ж компанія здійснює в обов’язковому порядку після продажне обслуговування, а саме: гарантійне та сервісне обслуговування та підтримка.

10. Ми працюємо як з юридичними, та і фізичними особами

Ми пропонуємо широкий асортимент реабілітаційного обладнання, від простих засобів реабілітації до надскладних реабілітаційних комплексів. Тому ми можемо задовольнити побажання як приватного покупця засобом для реабілітації в домашніх умовах, так і найсучаснішого реабілітаційного центру надскладним реабілітаційним комплексом.

Наші Бренди реабілітаційного обладнання:

У нас купляють

Фіз. особи

Реабілітаційні центри

Госпіталі

Лікарні

Клініки

Санаторії

Поліклініки

Медичні центри

Ми працюємо по всій Україні

Безкоштовна доставка по Україні

Ми доставимо Вам обладнання в будь-яку точку України

ПОРЯДОК РОБОТИ

Заявка чи
дзвінок


Залишаєте заявку на нашому сайті. Наш менеджер зв`яжеться з Вами для уточнення деталей.

Комерційна пропозиція


Спеціально для Вас в індивідуальному порядку розробляємо комерційну пропозицію. Узгоджуємо кінцеву вартість обладнання.

Договір та
оплата


Підписуємо Договір поставки реабілітаціоного обладнання.

Поставка та
монтаж


Відвантаження здійснюється зі складу. А у випадку відсутності необхідного обладнання на складі, строк поставки 2-4 тижні. Після чого наш інженер встановлює та проводить інструктаж щодо роботи з обладнаннням у зручний для Вас час.